PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Vážení rodiče,

rády bychom Vás informovaly o uzavření MŠ v době podzimních prázdnin, které proběhnou na žádost ministerstva celý poslední říjnový týden, a to od 26.10. do 30.10. 2020 (pondělí až pátek). Běžný provoz bude zahájen 2.11.2020.
Stravné bude hromadně odhlášeno paní vedoucí ŠJ.

Učitelky MŠ

PROVOZ V MŠ

Provoz Mš bude bez možnosti vstupu rodičů do prostor školy, kvůli momentální epidemiologické situaci. Dětem bude při vstupu měřena teplota.

1. září budou mít možnost vstupu do MŠ rodiče nových dětí, ale pouze s rouškou.

ZMĚNA VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ PO OBĚDĚ

Prosíme rodiče, aby své děti nyní vyzvedávali po obědě již v 11:45, místo dřívějších 12h.

LESNÍ PEDAGOGOGIKA

Ve čtvrtek 1.10. přijedeme do MŠ lesní pedagog s programem zaměřeným na les a lesní zvěř. Prosíme rodiče, aby děti vhodně oblékly s ohledem na program, který bude probíhat venku.

Oznámení o přijetí k předškolnímu vzdělávání

Oznámení o přijetí k předškolnímu vzděláváníOznámení o přijetí k předškolnímu vzdělávání

Prosba k rodičům

Prosíme rodiče, aby si své nemocné děti ponechali doma s ohledem na ostatní děti a zaměstnance. Děkujeme